Whatsapp Destek Hattı

Koltuk Yıkama

Her gün defalar kullanılan ve hemen her yerde bulunan koltukların temiz olması, kişilerin sağlıkları açısından son derece önemlidir. İş yerlerinde ya da evlerde bulunan bu koltukların sürekli olarak kullanılması ile birlikte kirlenmesi de oldukça kısa sürede gerçekleşebilmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı da kişilerin düzenli periyotlar ile koltuklarını yıkatmaları ve sağlıklarını da koruma altına almaları gerekmektedir.

Koltukların üretilmesi sırasında artık kişilerin istek ve beğenilerine göre birbirinden farklı kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşların görüntüleri ne kadar güzel olursa olsun temizlik esnasında kişilere zorluklar yaratabilmektedir. Sıradan temizlik ürünleri ile temizlenen koltuklar hem daha kısa sürede deforme olabilir hem de sağlık açısından uygun olmayabilir. Bu sebeple de kişiler koltuk yıkama hizmetlerinden faydalanmak istediklerinde Addax halı yıkama firması ile irtibata geçmeyi tercih etmektedir. Müşterilerin ev ve iş yerlerinden teslim alınan koltuklar, kumaş türlerine göre ayrılmaktadır. Kumaşlara özel temizlik malzemeleri ile temizlenmeye başlayan bu koltuklar, hiçbir boşluk kalmayacak şekilde derinlemesine temizlenmektedir. Temizliği biten koltuklara yine kumaş türlerine farklı olarak uygulanan kurutma işlemleri sonrasında, koltuklar yine müşterilerin ev ve iş yerlerine teslim edilmektedir.

Her geçen gün daha da kaliteli ve başarılı temizlik hizmetlerinin altına imza atmaya devam eden Eskişehir Addax halı yıkamafirması, müşterilerinin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutabilmek için çalışmalarına hiçbir ara vermeden devam etmektedir.

 


Geri
Eskişehir Web Tasarım